Адреса:Ірпінь,

вул.Пролетарська 40

Е-mail:sport_irpin@ukr.net
ДОРОГА ДО ОЛІМПІЙСЬКИХ НАГОРОД ПОЧИНАЄТЬСЯ ТУТ !

25-26 квітня 2015р. пройшов Відкритий чемпіонат Ірпінської ДЮСШ з волейболу серед дівчаток 2002р.н. і молодші.У змаганнях приймали участь команди з м. Житомир,м. Київ, м.Бориспіль,м Ірпінь та м.Коростень.Місця у турнірній таблиці розподілились наступним чином : 1 місце - м.Житомир; 2 місце - Київ,3 місце - Бориспіль,4 місце - м.Коростень,5 місце - м.Ірпінь. Це перший старт наших юних волейболісток тому відчувалось хвилювання та невпевненість у свої діях ,але у спорті все приходить поступово . Кращим гравцем  команди Ірпінської ДЮСШ стала Кухаренко Маша.. Ми бажаємо нашим дівчаткам старання на тренуваннях та перемог у майбутніх стартах.

НАШІ РЕГБІСТИ ЧЕМПІОНИ ЄВРОПИ 2015 СЕРЕД ЮНІОРІВ

Регбісти Ірпінської ДЮСШ  - чемпіони Європи з регбі серед молоді в складі збірної команди України.

  8 вихованців Ірпінської ДЮСШ, студенти Київського фінансово-економічного коледжу,  на чолі  зі старшим тренером збірної України, тренером Ірпінської ДЮСШ Брюзгіним С.В., приймали участь з 26.03 по 06.04.2015 в Чемпіонаті Європи з регбі у Франції, м. Тулуза, де завоювали звання Чемпіонів Європи в групі «Б», обігравши в чвертьфіналі Сербів (28:3), півфіналі Чехів (19:17) і у фіналі Литву (43:8).

Ось імена чемпіонів-вихованців Адажинник Владислав, Волков Денис, Ромашко Владислав, Юрченко Константин, Шило Ярослав, Дишлик Владислав, Моргун Віталій, Кротких Олександр - ігроки стартового складу. Кращий гравець – Адажинник Владислав. В наступному році збірна України прийматиме участь в групі «А» серед найсильніших команд Європи.

 

 

Збірна команда Ірпінської ДЮСШ зі спортивного орієнтування Чемпіон України 2015 року серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл .

З 26 по 29 березня в м.Цюрупинськ (Херсонська обл.) відбувся чемпіонат України зі спортивного орієнтування серед ДЮСШ. У змаганнях взяли участь 367 спортсменів з 20 областей України. Наша команда в минулому році святкувала перемогу і тому тренерський склад досить обґрунтовано сподівався на гарний виступ і у цього року. У складі команди Приірпіння було 8 кандидатів у Майстри спорту України та 3 Майстри спорту України. Але не менш титулованими і досвідченими були представники команд Харкова, Черкас, Сум, Херсона та Вінниці. Саме між цими командами і розгорнулась головна боротьба за загальнокомандну перемогу.

Згідно з регламентом змагань спортсмени чотири дні виборювали нагороди на скоречених, довгих, середніх та спринтерських дистанціях. Починаючи з першого дня наші спортсмени впевнено захопили лідерство і зробили відрив у більш ніж 70 очок від найближчої команди КДЮСШ Темп (м.Харків). В перший день преставники Приірпіння здобули 11 нагород. Три золоті ( Мучак Олег, Москаленко Дар’я, Войтанік Денис), чотири срібні (Анопко Нікіта, Машков Ілля, Мучак Богдана, Якуба Тетяна) та чотири бронзові (Татарніков Михайло, Теремецький Тимофій, Куцан Дмитро та Козицький Жан). Другий день змагань дозволив поповнити кошик команди на 8 нагород. Золоті нагороди вибороли – Трохимчук Юлія, Москаленко Дар’я, Куцан Дмитро), срібні – Машков Ілля та Войтанік Денис, бронзові – Мучак Богдана, Казьміренко Антон, Козицький Жан). У третій день на рахунку команди 5 нагород. Чемпіонами стали Тимощук Марія та Москаленко Дарья, срібними призерами Мучак Олег та Куцан Дмитро, бронзовим призером Щукін Костянтин. І в останній день на рахунку нашої команди 9 нагород. Золоті нагороди у Анопко Нікіти, Москаленко Дар’ї, Козицького Жана та Тимощук Марії, срібні у Серікової Влади, Якуби Тетяни та Войтаніка Дениса, а бронзові у Куцана Дмитра та Щукіна Костянтина. Таким чином, за 4 дні змагань орієнтувальники Ірпінської ДЮСШ вибороли 33!!!! нагороди ( 12 золотих, 11 срібних та 10 бронзових). В командному заліку збірна команда ДЮСШ міста Ірпеня виборола звання Чемпіона України 2015 року з відривом від найближчих суперників майже в 300 очок. Відрадно відмітити, що на цих змаганнях Трохимчук Юлія вперше виконала норматив «Кандидат у Майстри спорту України» і стала наймолодшою (13 з половиною років) спортсменкою яка отримала такий результат в Україні. Варто зазначити, що ці старти були першим етапом відбору до складу юнацької і юніорської збірних команд України, які цьогоріч будуть приймати участь у Чемпіонаті Європи та Чемпіонаті Світу, що відбудуться у Румунії та Норвегії. Наші спортсмени впевнено виступили на цьому етапі і зробили гарну заявку на місце в основному складі збірних команд України.

Ось і відлунав останній фінальний свисток і у матчах Чемпіонату України з футзалу серед дівчат 1998-1999 р.н.. Ці змагання видалися можливо найцікавішими за останні роки, адже інтрига трималася до останньої секунди вирішального матчу. Цим поєдинком стало протистояння Умані і Коцюбинського. Саме підсумковий результат цієї гри мав дати відповідь на всі питання про розподіл підсумкових місць у турнірній таблиці.

Загалом треба відмітити високий рівень команд-лідерів, які щільною групою, не відстаючи один від одного, пройшли усю дистанцію змагань. Ще з самого початку змагань п'ятірка клубів з Гребінки, Умані, Коцюбинського та Хмельницького пішли у відрив і тим самим дали зрозуміти, що саме між ними будуть розіграні головні нагороди чемпіонату. Та от хто стане кращим? На це питання не змогли б відповісти навіть екстрасенси, адже майже кожна гра кардинально змінювала ситуацію у верхній частині таблиці. Не обходилося і без неочікуваних результатів, які засмучували одних і піднімали дух іншим. До таких матчів можна віднести: нічійний матч команд з Хмельницького і Коцюбинського, перемога того ж Хмельницього у матчі з уманськими Пантерами-1, чи наприклад вирвана перемога Гребінки у біличанок і їх же поразка Пантерам-2. І все ж, як ми вже згадували - все вирішував матч першої команди Пантер і Біличанки ДЮСШ. Перемога кожної з цих команд гарантувала б їм першу сходинку і чемпіонство, інший же результат міг кардинально все перевернути. Саме по останньому сценарію все і сталося. Перемагаючи більшу частину матчу футзалістки Біличанки не зуміли втримати перевагу і поступилися суперникам з Умані. Поразка відкинула коцюбинчанок одразу на п'яту сходинку. А ось у лідери вийшли одразу два колективи з Умані, які приміряли золоті та срібні нагороди Чемпіонату України. Ще один комплект нагород дістався місцевій команді Гребінка, яка також мала всі шанси піднятися вище у рейтингу, але наразі "Надія" третя. За крок від п'єдесталу, лише за додатковими показниками, фінішували спортсменки з Хмельницького, які обійшли у таблиці Біличанку. Місця з 6 по 9 розподілили між собою команди в такому порядку: ДФК "Тальне", ЖФК "Лідер" Кобеляки, "ІМС-НУХТ 3 Багіра" Красний Лиман та "Кременчужанка" Кременчук.

 21 березня в м.Полтава пройшов Всеукраїнський турнір з тхеквондо ВТФ «Olympic star».

Спортсмени 25 команд вели боротьбу, як  в особистому, так і в командному заліку .. 

ЧЕМПІОНАТ ІРПІНСЬКОЇ ДЮСШ З ВОЛЕЙБОЛУ 

14-15 березня - два дні цікавих, запеклих волейбольних баталій чемпіонату Ірпінської ДЮСШ з волейболу серед юнаків 2001р.н..В змаганнях приймали участь каманди з м.Чернігова,смт.Немішаєво,м.Житомира,м.Києва та м.Ірпеня.
Місця розподілились наступним чином: 1 місце- м. Житомир,2-м. Чернігів,3 -м. Ірпінь.
Кращим гравцем чемпіонату признано -Власюка Івана.

ЧЕМПІОНАТ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ТХЕКВОНДО ВТФ           СЕРЕД МОЛОДШИХ ЮНАКІВ

Чемпіонат Київської області зібрав близько  180 учасників із клубів та спортивних шкіл Київської області,Рівненьської області  а також  ДЮСШ "Артем" м.Київ, ЦСВ "Київ-Квон" м.Київ .

На урочистому відкритті були присутні, почесні гості змагань помічник народного депутата Верховної ради України Михайла Гаврилюка -Пронякін Б.А.,почсений віце-президент Київської обласної федерації Олімпійського тхеквонддо ВТФ -Крупій В.С., директор Ірпінської ДЮСШ - Тарасов В.З.

Почесний  віце-президент Крупій В.С. вручив грошові премії трьом кращим  спортсменам за рейтингом Київської обласної федерації тхеквондо ВТФ 2014 року, ними стали вихованці Ірпінської ДЮСШ - Поединок Ігор,Мостовий Олексій ,тренер - Страховський Р.А. та  - Піпоть Ірина тренер Процун М.І ,с. Музичі Київська область.

Краща трійка команд чемпіонату  :

1 місце - команда Ірпінської ДЮСШ  ( тренер Опришко О.М.)

2 місце - СК " Київ - Квон" тренер Брунс В.

3 місце - ДЮСШ " Артем" м. Київ, тренери - Карієв Ф.,Литвиненко

 

ЧЕМПІОНАТ ІРПІНСЬКОЇ ДЮСШ З ВОЛЕЙБОЛУ                                                                                            СЕРЕД ДІВЧАТ 2001Р.Н.

27 лютого - 1 березня пройшли змагання - відкритий чемпіонат Ірпінської ДЮСШ з волейболу серед дівчат 2001р.н. і молодші. У змаганнях приймали участь 7 команд .В ході цікавих матчів місця розподілились наступним чином: 1 місце - м.Кременчуг,2 місце - м.Ірпінь,3 місце - м. Бориспіль. Вітаємо наших спортсменок та бажаємо їм перемог у наступних стартах!

 Цими виходними пройшли змагання юних футболістів в яких приймали участь 6 команд. В ході змагань місця розподілились наступним чином: І місце - команда юнаків з міста Буча ,ІІ місце - ДЮСШ 25 м.Київ,ІІІ місце - ДЮСШ м. Ірпінь.

ЗМАГАННЯ НАЙМОЛОДШИХ РЕГБІСТІВ

22 лютого на базі Ірпінської загальноосвітньої школи № 3 відбувся традиційний турнір з регбі серед наймолодших регбістів ,юнаків 2002-2003 та 2004-2005 р.н. У змаганнях прийняли участь команди з : м. Рівне, м.Київ та м. Ірпінь.У старшій віковій групі переможцями стали регбісти Ірпінської ДЮСШ у молодшій вихованці ДЮСШ м.Рівне.

ЧЕМПІОНАТ ІРПІНСЬКОЇ ДЮСШ З ДЗЮДО

21 лютого  на базі ЗШ № 18, смт.Коцюбинське, пройшов традиційний відкритий чемпіонат Ірпінської ДЮСШ з дзюдо.У змаганнях прийняли участь 147 спортсменів з міста Київ ( " ДЮСШ № 14, СК " Спартак", СК " Сокіл", СК " Артем",Ск " Десантник",Ск " Олімп-2"),м. Буча, М.Біла Церква, м.Васильків, м.Вишневе, м.Боярка, м.Ірпінь -смт.Коцюбинське, м.Житомир, м.Гола Пристань,м.Шаргород,м.Ніжин.У запеклій боротьбі місця в неофіційному командному заліку розподілились наступним чином:

1 місце - м.Гола Пристань,
2 місце- м.Васильків,
3 місце - Ірпінська ДЮСШ -смт Коцюбинське.
Вітаємо переможців та учасників чемпіонату і бажаємо перемог у майбутніх спортивних стартах.

Чемпіонат України з орієнтування на лижах.                                                                                 35 медалей наших спортсменів

З 18 по 21 лютого 2015 року на базі «Токарі», що знаходиться у м.Суми відбувся Чемпіонат України з орієнтування на лижах. Згідно з календарним планом спортивно-масових заходів на 2015 рік, ці змагання повинні були відбутися у м.Києві, але на початку лютого, внаслідок відсутності достатніх погодних умов, Федерація спортивного орієнтування України прийняла рішення про перенесення даного заходу на Сумщину.

Збірна команда Київської області у цьому році пройшла гарну перед змагальну підготовку під час зимових канікул у центрі лижного спорту у с.Сянки (Львівська область) і тому недарма була серед фаворитів на цих змаганнях. У перших змаганнях 2015 взяли участь 17 команд з 10 областей нашої країни. За три дні спортсмени розіграли комплекти нагород на трьох дистанціях – спринт, середня та довга. У перший день спортсмени виборювали нагороди на дистанціях спринту. Масштаб карти складав 1:5000 м. Швидка і динамічна дистанція, добре підготовлені лижні траси, створювали значну конкуренцію і потребували від учасників максимальної концентрації уваги та значних зусиль для досягнення перемоги. Багатьом представникам нашої команди це вдалося на 100 відсотків. Золоті нагороди у своїх вікових групах здобули; Мучак Богдана (Ж-14), Трохимчук Юлія (Ж-16), Куцан Дмитро (Ч-16), Тимощук Марія (Ж-18) та Матяш В’ячеслав (Ч-18). Срібні нагороди на рахунку наступних спортсменів: Мучак Олег (Ч-14), Анопко Нікіта (Ч-16), Москаленко Дар’я (Ж-20), Гичко Віталій (Ч-20). Бронзові нагороди здобули: Теремецький Тимофій (Ч-14), Онащук Дар’я (Ж-16), Рябокінь Микола (Ч-16), Андросова Тетяна (Ж-18).Другий день змагань дозволив визначити переможців на середніх дистанціях. Масштаб карти складав 1:10000 м. Планування дистанцій вимагало від спортсменів значних фізичних зусиль та відсутності помилок. Адже навіть дрібні помилки одразу відкидали учасників далеко назад у протоколі результатів. І більшість наших спортсменів досить вдало з цим завданням упорались. Чемпіонами України на середніх дистанціях стали: Трохимчук Юлія (Ж-16), Куцан Дмитро (Ч-16), та Гичко Віталій (Ч-20). Срібні призери: Анопко Нікіта (Ч-16), Тимощук Марія (Ж-18), Матяш Вячеслав (Ч-18), Москаленко Дар’я (Ж-20),. Бронзовими призерами стали: Мучак Олег (Ч-14), Войтанік Денис (Ч-16), Андросова Тетяна (Ж-18). Третій день видався найскладнішим, тому що спортсменам довелось долати довгу дистанцію. Масштаб карт, як і у минулий день, складав 1:10000 м. Крім збільшення загальної довжини дистанції і планування вимагало від орієнтувальників правильного вибору шляхів руху. Ці складнощі не стали на заваді нашим спортсменам. Звання чемпіонів України на довгих дистанціях вибороли: Трохимчук Юлія (Ж-16), Куцан Дмитро (Ч-16), Тимощук Марія (Ж-18), та Гичко Віталій (Ч-20). Срібними призерами були: Машков Ілля (Ч-12), Теремецький Тимофій (Ч-14), Войтанік Денис (Ч-16) та Москаленко Дар’я (Ж-20). Бронзовими призерами стали: Мучак Богдана (Ж-14), Якуба Тетяна (Ж-16), Анопко Нікіта (Ч-16), Ворчило Олена (Ж-18). Таким чином збірна команда Київської області виборола 35 нагород Чемпіонату України з орієнтування на лижах. З них: 12 золотих, 12 срібних та 11 бронзових нагород. Тому цілком закономірно, що наша команда здобула звання Чемпіонів України з орієнтування на лижах у командному заліку серед юнаків та юніорів!!!! Крім того двоє представників Київщини показали абсолютний результат. Так Куцан Дмитро та Трохимчук Юлія стали триразовими Чемпіонами України з орієнтування на лижах 2015 року. Також зазначимо, що Юлія Трохимчук виконала норматив першого дорослого розряду вперше у своїй спортивній кар’єрі . Варто звернути увагу і на той факт, що вперше за всю історію представники Київщини вибороли друге загальнокомандне місце у Чемпіонаті України серед дорослих. За виключенням двох спортсменів (Гичко Віталій та Андросова Тетяна) вся збірна команда Київської області була укомплектована спортсменами ДЮСШ міста Ірпеня. Спортсмени орієнтувальники більш ніж вдало розпочали новий сезон і, будемо сподіватись, що багато хто з них зможе потрапити до складу юнацької та юніорської збірних команд України у 2015 році.

14 лютого 2015 в м. Васильків пройшов чемпіонат Київської області з дзюдо серед кадетів.Спортсмени Ірпінської ДЮСШ показала гарні результати.Так у вазі 38кг 1 місце посів наймолодший учасник змагань Казіміров Владислав, 1 місце у Папкової Олени ( 57кг),  1 місце у Кузнєцової Оксани  у вазі 63 кг також Оксана виборола 2 місце у вазі 70 кг , 2 місце у вазі 57кг у Гавришкевич Єлизавети .Нажаль не підтримав медальний залік Фазілов Абубакр програвши в поєдинку за бронзу.

Вітаємо переможців та учасників цих змагань і бажаємо нових спортивних перемог!1/4 КУБКА УКРАЇНИ: БІЛИЧАНКА ЗДОБУВАЄ ВАЖЛИВУ ПЕРЕМОГУ НА ВИЇЗДІ  У першому матчі чвертьфіналу підопічні Володимира Колка здолали дніпропетровську Злагоду.

День святого Валентина спортсменки "Біличанки" зустріли у дорозі, а точніше - на виїзді у Дніпропетровську. Саме в цей день наші футзалістки провели свій перший матч 1/4 фіналу розіграшу Кубка України. Святковий настрій підопічні Володимира Колка підкріпили ще й важливою перемогою над "Злагодою". До звітного поєдинку команди підійшли з вагомими кадровими проблемами. У дніпрянок лаву травмованих склали Гриценко та Підгорна, а біличанки не дорахувалися - Марченко, Фесенко-Шеремет, Мартинюк. Та і ці негаразди не зменшили принциповості матчу. Сама гра розпочалася з атак гостей, які доволі швидко відкрили, закріпили і пішли у відрив в рахунку. За 9 хвилини ігрового часу Павленко, Шульга і Прокопенко зуміли реалізувати свої моменти. Можливо саме такий швидкий позитивний перебіг подій трохи заспокоїв "Біличанку" і моментами вже гру контролювали підопічні Олени Кудзієвої. Затишшя тривало майже 18 хвилин і ось, на радість місцевим вболівальникам, найдосвідченіший гравець дніпрянок Соболєва Віра вдало зіграла на добиванні, відігравши один мяч - 1:3. На цьому активність першого тайму завершилась і команди пішли на перерву. Загальна картина другої половини зустрічі не дуже змінилась, ось тільки вже господарі майданчику досить жваво розпочали тайм і побігли в наступ. Чесно кажучи і легко забили свій другий гол. На цей раз ще один гравець з досвідом - Сухорукова залишила автограф у воротах Бесідовської -2:3. "Біличанка НПУ" одразу активізувалась... За справу взялась Прокопенко. Спочатку Анна з гострого кута пробила захисника і кіпера господарів, а вже за дві хвилини чудово, в одне касання, переправила кулю в дальній кут - практично знявши всі питання про переможця матчу - 2:5. Та на такий перебіг подій у "Злагоди" був свій план, який вони вирішили втілити на 55 хвилині - застосувавши тактику гри з п'ятим польовим. Але вже наступна хвилина стала фатальною для них. Анна Шульга двічі за 60 секунд засмутив дніпрянок констатувала перемогу "зелено-білих". Та все ж останнє слово було за господарями - юна Аслаханова скориставшись помилкою захисників скоротила відставання до чотирьох м'ячів - 3:7. На цьому можна поставити крапку, але вже за тиждень ці команди знову зустрінуться у матчі-відповіді, який вже остаточно визначить переможця пари і одного з півфіналістів розіграша Кубка України 2015. Злагода (Дніпропетровськ) - Біличанка НПУ (Коцюбинське) - 3:7 (1:3) Жіночий футзал. Кубок України, 1/4 фіналу. Перший матч. 14 лютого 2015. Дніпропетровськ. СК "УГХТУ". 100 глядачів Голи: Соболєва 25, Сухорукова 34, Аслаханова 58 -- Павленко 5, Шульга 8,55,55, Прокопенко 7,41,43 Злагода: Сумарокова, Свинаренко - Авдеєва, Соболєва, Литвин, Тараканова, Сухорукова, Аслаханова, Чорна, Іванова, Вороніна, Козаченко. Тренер - Кудзієва Олена. Біличанка НПУ: Мельничук, Бесідовська - Ігнатенко, Малишко, Павленко, Сидоренко, Шульга, Дубицька, Прокопенко, Поліщук. Тренер – Колок Володимир. Арбітри - Іванов О., Циба А. (всі - Дніпропетровськ). Спостерігач арбітражу: Горбань С. (Дніпропетровськ) Фоли: 4(3) - 8(4) Попередження: Вороніна 18 -- немає Вилучення: немає

ФУТЗАЛІСТКИ ІРПІНСЬКОЇ ДЮСШ В ОЧІКУВАНІ МАТЧІВ ПЕРШОЇЇ ЛІГИ. 

17 лютого розпочинається 2-й тур відборкового етапу Чемпіонату України з футзалу серед жіночих команд Першої ліги.

Баталії у першій лізі повертаються в ефір після новорічної паузи. 10 колективів нашої країни продовжують свій шлях до звання чемпіона. Нагадаємо, що стартував розіграш у листопаді 2014 року, коли були зіграні матчі першого туру відбіркового етапу (команди – учасниці чемпіонату розділені на 2 групи за територіальним принципом та змагаються у два етапи: відбірковий та фінальний. На першому етапі змагань команди грають між собою у два кола. До фіналу виходять колективи, які зайняли місця з 1 по 4). 

Свій шлях продовжують і наші футзалістки Ірпінської ДЮСШ - резервістки "Біличанки", які після першого туру лідирують у групі "А". Друге коло підопічні Володимира Колка розпочнуть 17 лютого ранковим матчем проти господаря відбіркового етапу - "Арсеналом" Біла Церква. Цього ж дня на біличанок очікує ще один матч. На цей раз футзалісткам з Коцюбинського протистоятиме колектив з Сум - "СумДУ". 

Ще два матчі заплановані на 18 лютого. О 09-00 "Біличанка" проведе матч з представником Черкас - клубом "Енергія", а майже через 3 години, у завершальному поєдинку наші дівчата зустрінуться з футзалістками "Чорноморець" Одеса.

Відкриття Фестивалю волейболу в Ірпінській ДЮСШ

  7 лютого 2015 року в Ірпінській ДЮСШ відбулося відкриття  традиційного уже VІІІ-го Міського Фестивалю волейболу  серед дітей, молоді, аматорів та ветеранів волейболу. В урочистому відкритті прийняв участь керуючий справами міської ради Максим Валерійович Плешко, розповів, що сьогодні , не дивлячись на скрутні часи, міська влада докладає багато зусиль, щоб молодь мала можливість активно проводити дозвілля, займатися спортом, адже здоровий спосіб  життя – запорука міцного здоров’я. Уже в цьому році почнеться будівництво міського стадіону,реконструкція спортивного комплексу ДЮСШ.

       Учасників волейбольного свята привітали вихованці  ДЮСШ – танцювальна група «Черрі» (тренер Марія Саприкіна).

       А перед початком  ігор Чемпіонату Ірпінського регіону з волейболу серед чоловічих і жіночих команд  на кубок тренера Г.М.Славінського усі учасники спортивного дійства  - дорослі і учні ДЮСШ – мали можливість прийняти  участь у  волейбольних атракціонах – виконанні подач м’яча через сітку. Завдання – попасти з подачі у призи – солодку воду та волейбольний м’яч.  Через декілька хвилин цих захоплюючих «перегонів»  - призи найшли своїх господарів.

       Свято продовжилося іграми Чемпіонату, які транслюються в он-лайн - режимі.

        Фестиваль буде проходити протягом місяця. Попереду Всеукраїнські та регіональні турніри серед вихованців  ДЮСШ різновікових груп, турнірів з батьками, змагання між школами.

 

         Закриття Фестивалю 7 березня 2015 року. 

Українки прибули в Угорщину Збірна провела перше тренування в СК «Стівена Палфі» 27 січня національна жіноча збірна України з футзалу прибула до угорського містечка Береттюйфалу, де протягом трьох днів зіграє два перших в цьому році офіційних матчі проти збірної Угорщини. О 12:00 за місцевим часом делегація "жовто-синіх" прибула до місця призначення. Відразу після прибуття делегація розмістилася у готелі «Ангела». Вже о 18:30 збірна провела перше ознайомче тренування в чудовому спортивному комплексі імені Стівена Палфі, який розміщенний в п'яти хвилинах від самого мотелю. До речі, цей зал побудований 3 роки тому виключно для гри у футзал і зараз збирає багаточисельну аудиторію вболівальників. Саме в цьому ігровому холі українки проведуть свій перший поєдинок, який запланований на 28 січня. Початок матчу о 18:00 за київським часом. Вже наступного дня жіночі збірні зіграють знову, але вже у містечку Га́йдубесермень (Hajdúböszörmény).

17-18 січня в м.Луцьк пройшов відкритий  Всеукраїнський турнір памяті Волинських майстрів дзюдо, в якому прийняли участь  юні дзюдоїсти смт. Коцюбинське..Наші спортсмени показали гарні результати -  Казіміров Владислав зайняв 1 місце у  вазі 38кг, Фазілов Акобір -  2 місце у .вазі 66кг, Русаков Максим -  5 місце у вазі 55к,  Майборода Ростислав - 5 місце  у вазі 66кг,

                               Вітаємо і бажаємо успіхів у подальших змаганнях!

РЕГБІ - ГРА СПРАВЖНІХ ЧОЛОВІКІВ!

РЕГБІ -гра справжніх чоловіків! 16 січня 2015 року відбувся відкритий Рідзвяний турнір з регбі серед юнаків 2002-2003 р.н, та 2004-2005 р.н. У спортивному залі СЗШ №12 друзі -суперники з Ірпінської ДЮСШ (3 команди), регбійних клубів м.Київа «РК»Пегас»(2 команди) та «РК «Київ-Дарниця» у чесній спортивній боротьбі з’ясовували, хто ж сильніший, найспритніший, найсміливіший в улюбленому виді спорту регбі.

Після переможної ходи старших юнаків з команди РК «Ірпінь» -срібних призерів Чемпіонату України в регбі-7- виду регбі, який включений до переліку олімпійських видів спорту та чемпіонів України серед юнаків 1997-98 р.н. , в місті стався справжній бум, зацікавленість у розвитку цього виду спорту в Ірпіні зростає з кожним днем. Гості -вболівальники дружньо підтримували своїх улюбленців. Батьки хлопців дуже задоволені їхнім захопленням . Дорослі відмічають підвищення організованості дітей, поліпшення показників в навчанні, позитивний вплив на здоров’я, чемність та доброзичливість у спілкуванні з товаришами та дорослими, а це все виховує наш джентльменський вид спорту. Спортивне керівництво ДЮСШ в особі директора Тарасова В. З. та заступника директора Білевщук І.В. урочисто поздоровило переможців та учасників турніру з успішними виступами та нагородило їх грамотами та призами. За регбійною традицією по закінченню турніру друзі-суперники обійнялись , сфотографувавшись на пам’ять. Перші змагальні кроки ,перші «попитки» зроблено ,перші очки та перші перемоги отримано!!! Кваліфіковані тренери постійно шукають талановитих дітей для подальшої роботи з ними на довгі роки, що сприяє створенню здорового колективу, регбійного братерства, взаємодопомоги в спорті та в житті. Девіз виховання спортсменів: спортивний суперник-це не ворог, а приклад для самовдосконалення. Віримо, що вони виростуть справжніми чоловіками- захисниками Вітчизни та своєї родини. Шановні батьки! Залучайте своїх дітей до здорового способу життя через мужню та чесну гру - РЕГБІ! Віримо в наші майбутні перемоги! Прагнемо, щоб м. Ірпінь стало регбійною столицею України!. Саме в нашому місті відбуваються найцікавіші змагання юнацьких та дорослих Збірних команд України. Вболіваймо разом!!!

З 2 по 11 січня у с.Сянки, Львівської області на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру пройшов навчально- тренувальний збір учнів відділення спортивного орієнтування .23 спортсмена вдосконалювали свою майстерність .Як зазначили самі діти , НТЗ пройшли на "УРА!", слів нема ,одні емоції.. Їдеш по трасі, праворуч Семеренко,ліворуч Дзема та ще багато зірок лижного спорту :))Море вражень!!!! Ну а нам з вами залишається насолоджуватися тільки фото 

20-21 грудня на базі Ірпінської ДЮСШ  пройшли змагання серед юнаків з БОКСУ.Участь приймали 66 боксери з : м.Бориспіль,смт.Бородянка,м.Буча,смт.Пісківка,м.Ірпінь. У запеклих ,цікавих боях  в командному заліку І місце посіла команда м.Ірпіня, ІІ місце команда м.Бородянка,ІІІ місце м.Бориспіль. Кращі боксери першості - Костенко Андрій,Куга Максим,Соколов Володимир були нагороджені пам'ятними статуетками та цінними подарунками.

Зимовий Чемпіонат України зі спортивного орієнтування.

З 19 по 21 грудня 2014 року у м.Кролевець (Сумська область) відбувся зимовий чемпіонат України зі спортивного орієнтування. Це останні національні змагання цього року. Саме тому, представникам нашої команди було вкрай важливо поставити впевнену крапку наприкінці сезону.

Варто згадати, що збірна команда Київщини зі спортивного орієнтування впрдовж 2014 року перемогла в Чемпіонаті України серед ДЮСШ (17-19.04. 2014 Київська область) Чемпіонаті України серед юнаків та юніорів (24-26.04.2014 Черкаська область) та Чемпіонаті України з багатоборства (16-18.10.2014 м.Київ). Окремі з цих чемпіонатів предстаниники нашої команди вигравали і в інші роки але такий потужний марафон перемог ми святкували вперше. І ось останні змагання 2014 року. Найсильніші спортсмени орієнтувальники з 11 областей нашої країни стали учасниками данного заходу. В перший день змагань погода аж ніяк не хотіла сприяти орієнтувальникам. Але на зливу та вітер ніхто не звертав особливої уваги. Спортсмени були зосереджені на підготовці до старту на коротких дистанціях. Представники Київщини потужно виступили в цей день і здобули аж 13!!! нагород. Чемпіонами України у своїх вікових групах стали Анопко Нікіта, Якуба Тетяна, Москалено Дар'я, Гичко Віталій та Трохимчук Юлія. Срібними призерами були Тимощук Марія, Мучак Богдана, Куцан Дмитро. Бронзові нагороди в активі Войтаніка Дениса, Онащук Дар’ї, Теремецького Тимофія, Андросової Тетяни та Козицького Жана. У другий день, були розіграні комплекти нагород на середніх дистанціях. Карта змагань представляла складну місцевість яруго-балкового типу. А вітер зі снігом додавали своєрідного екстриму. Важкі підйоми і складні спуски вимагали постійної зібраності і концентрації. Наші спортсмени блискуче впоралися із складними умовами. Москалено Дар'я, Андросова Тетяна, Якуба Тетяна, Гичко Віталій та Куцан Дмитро стали переможцями. Козицький Жан, Трохимчук Юлія та Мучак Олег вибороли срібні нагороди. А бронзовими призерами стали - Татарніков Михайло, Войтанік Денис, Тимощук Марія та Онащук Дар’я. Збірна команда Киівщини загалом виборола 25 нагород і стала переможцем у командному заліку. Другу сходинку посіли представники Івано-Франківської області, а третю збірна команда міста Києва. Слід звернути увагу, що окрім двох спортсменів (Гичко Віталій та Андросова Тетяна) збірну команду Київської області представляли виключно учні ДЮСШ міста Ірпеня. Саме спортсмени Приірпіння впродовж багатьох років є основою для формування збірної команди Київської області зі спортивного орієнтування, яка на сьогоднішній день є однією з найсильніших команд в Україні.

Всеукраїнські змагання з тхеквондо ВТФ " Діти України"

м.Харків грудень 2014р.

 Вітаємо наших зірочок !!!

 Ми вами пишаємося та бажаємо нових спортивних висот!

Приймак Максим до 26 кг. 1 місце. Пацай Дмитро до 41 кг. 2 місце, Анастасова Аня до 30 кг. 2 місце, Хоменко Андрій до 45 кг. 3 місце.

7 грудня 2014 року відбулися змагання з футболу серед юнаків 2002-2004 р.н. Участь приймали шість команд ,які посіли місця : 1місце - Ірпінська біблійна церква,2 місце ДЮСШ - Ірпінь,3 місце смт.Гостомель,4 місце ДЮСШ 25 м.Київ,5 місце ФК Борщагівка,6 місце ДЮСШ 25.Кращими гравцями турніру були визнані Кармоліта Дмитро,Чельцов Владислав,Левчук Антон.

ВІТАЄМО ПОЄДИНКА ІГОРА , БРОНЗОВОГО ПРИЗЕРА ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ З ТХЕКВОНДО СЕРЕД КЛУБІВ ( Юніори 59кг) ТА ЙОГО ТРЕНЕРА РОМАНА СТРАХОВСЬКОГО..ІРПІНЬ FOREVER!!! ПО СТАРАННЯМ І ЗАСЛУГИ!

Лине мова українська.

Вміють з вітром гомоніти і тополя ,і калина.

Тут наш дім ,ми -твої діти,

НАША РІДНА УКРАЇНО!

ИХ ДЕВИЗ ВСЕГО ТРИ СЛОВА - " Я ЛЮБИТЕЛЬ ВОЛЕЙБОЛА!"
Відкритий чемпіонат Ірпінської ДЮСШ серед юнаків 1999 і мол.У змаганнях приймали участь команди:
м.Ємільчине - 1 місце;
м.Чернігів - 2 місце;
КСЛІ- І м.Киїів - 3 . 
м.Ірпінь - 4 місце.;
ДЮСШ м.Київ - 5 ;
КСЛІ м.Київ - ІІ - 6.

Ніколи не здавайся, і ти побачиш, як здаються інші..

Відкритий турнір з волейболу серед дівчаток м.Чернігів .
Перші кроки спортивного життя..

ВІТАЄМО НАШИХ СПОРТСМЕНІВ ТХЕКВОНДИСТІВ З ПОЧЕСНИМ ДРУГИМ МІСЦЕМ У КОМАНДНОМУ ЗАЛІКУ!!!! ТА В ОСОБИСТОМУ ЗАЛІКУ - ГОРОДНИЧОГО ІЛЛЮ - І МІСЦЕ,ПРУС ХРИСТИНУ - ІІ МІСЦЕ, МОЛОДЦЯ АНДРІЯ - ІІІ МІСЦЕ ...ТАК ТРИМАТИ! )
ІРПІНЬ ОДИН З КРАЩИХ В УКРАЇНІ СЕРЕД ДЮСШ ПО ОЛІМПІЙСЬКОМУ ТХЕКВОНДО!!! 
З 31.10.2014 по 2.11.2014 в місті Вінниця проходив Чемпіонат України з олімпійського Тхеквондо серед ДЮСШ. 565 спортсменів з 22 областей України

1 місце ДЮСШ м. Дніпродзержинськ 
2 місце ДЮСШ м. Ірпінь
3 місце ДЮСШ м. Хмельницький

Чемпіонат України зі спортивного орієнтування ( багатоборство)

З 17 по 19 жовтня на Київщині відбувся чемпіонат України зі спортивного орієнтування (багатоборство). Змагання проходили у мальовничих лісах Обухівського району та місті Українка. Ці змагання планувалось провести у Луганській області, але внаслідок складної політичної ситуації гостинна Київщина стала господаркою цього заходу.

Ці змагання стали останнім заліковим стартом у національному рейтингу спортсменів-орієнтувальників у 2014 році, на основі якого буде сформовано збірну команду України на наступний рік. Тому, у цих змаганнях взяли участь понад 700 спортсменів з 22 областей України. В перший день було розіграно нагороди на середніх дистанціях. Переможцем у цей день став представник Ірпінської ДЮСШ Козицький Жан. Срібними призерами стали Казьміренко Антон та Машков Ілля. У другий день спортсмени виборювали нагороди на довгих дистанціях. Закрита місцевість, важкий рельеф та різке зниження температури не змогли зупинити бажання наших спортсменів перемагати. Переможцями стали Теремецький Тимофій, Машков Ілля. Срібним призером- Козицький Жан. Бронзовими призерами- Казьміренко Антон, Якуба Тетяна та Рябокінь Микола. У заключний день були розіграні нагороди на дистанціях спринту. Золоті нагороди вибороли Козицький Жан, Татарніков Михайло, Машков Ілля. Срібними призерами- Трохимчук Юлія, Казьміренко Антон та Якуба Тетяна. Згідно з регламентом змагань було підведено підсумок триденної боротьби і визначено переможців та призерів Чемпіонату України в багатоборстві. Отже, в особистому заліку Чемпіонами України стали Машков Ілля та Козицький Жан. Срібними призерами- Казьміренко Антон та Рябокінь Микола. Бронзовими- Татарніков Михайло, Щукін Костянтин та Теремецький Тимофій. В командному заліку збірна команда Київської області, яка на 95% була сформована з учнів ДЮСШ міста Ірпеня посіла ПЕРШЕ загальнокомандне місце випередивши представників з 22 областей нашої країни.

ВІТАЄМО ПАНТЄЛЄЄВА ДЕНИСА ТА ЙОГО ТРЕНЕРА ЗАХАРОВА РОМАНА МИКОЛАЙОВИЧА З ПОЧЕСНИМ ІІІ МІСЦЕМ У ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ З БОКСУ!

З 23-26 жовтня у Чернівцях молоді боксери з усієї України показали свої вміння на ринзі та здобули перемогу,яка дасть поштовх для здобуття вищих результатів.

В Чемпіонаті взяли участь 150 спортсменів із всіх областей України 2001 та 2002 років народження. Наступний етап для нашого спортсмена це підготовка до чемпіонату Європи де юні боксери відстоюватимуть честь України.

ВІТАЄМО НАШИХ КРАСУНЬ!!!

24 листопада 2014 р. у місті Бориспіль проходили змагання з волейболу -Відкритої першості Бориспільської ДЮСШ.Участь приймали команди з 6 міст Київської області: м.Ірпінь,м.Бориспіль - 1,м.Бориспіль - 2,м.Яготин,смт.Бородянка,м.Вишгород.Наші дівчатка у запеклій боротьбі вибороли перемогу. ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ та бажаємо нових спортивних досягнень. 


18 -19 жовтня 2014 р. у м.Біла Церква пройшов чемпіонат Київської області з волейболу серед дівчат 2001 р.н..
У змаганнях приймали участь 6 команд з : 
м.Яготин, смт.Бородянка, м.Вишгорода, м.Борисполя,м.Біла Церква,м.Ірпеня. У запеклій боротьбі наші юні волейболістки посіли перше місце.

Бажаємо нових спортивних перемог.Так тримати!

КОМАНДА НАШИХ РЕГБІСТІВ СРІБНІ ПРИЗЕРИ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ

Вітаємо команду юнаків,1996-1997 р.н. зі срібними нагородами у Чемпіонаті України з регбі-7.
1 Ромашко Владислава 
2 Юрченко Костянтина 
3 Дишлика Владислава 
4 Кроткіх Олександра 
5 Адажиника Владислава 
6 Куліша Богдана 
7 Ковальчука Даніїла 
8 Глушкова Євгенія 
9 Волкова Дениас 
10 Моргуна Віталія 
11 Кутраня Ростислава 
12 Шолоха Романа 
13 Братущика Миколу

KYIV OPEN 2014

4 жовтня 2014 року в давньому мальовничому парку Києва «Кинь-Грусть», а 5 жовтня у лісовій озерній зоні с.Забір’я, що неподалік м.Боярка, були проведені ІІ традиційні змагання зі спортивного орієнтування «Kiev Open».

Змагання були організовані силами тренерів, випускників та учнів групи підготовки то вищих досягнень відділення спортивного орієнтування ДЮСШ м.Ірпінь. Зрозуміло, що без підтримки спонсорів: «Фішпарк Забір’я», ТМ «Моршинська», ТМ «Nutrend», салону флористки «Віскарія» та студії «Film UA» такий захід провести було б неможливо. У змаганнях прийняли участь понад 300 спортсменів з різних куточків України, а також спортсмени Франції та Молдови. Тож, якщо минулого року змагання мали статус всеукраїнських, то у цьому році вони перетворились на міжнародні. Не в останню чергу такому зростанню рівня змагань посприяла професійна інформаційна підтримка з боку представників студії «Film UA». У перший день спортсмени змагались на дистанціях паркового спринту. Парковий спринт потребує від спортсменів високої швидкості та швидкого прийняття рішень. І наші спортсмени вдало впорались із цим нелегким завданням. Слід відзначити високі результати учнів ДЮСШ міста Ірпеня. Переможцями у своїх вікових групах стали Мучак Богдана (Ж-12), Казьміренко Антон (Ч-12), Трохимчук Юлія (Ж-14), Кельді Борис (Ч-14), Анопко Нікіта (Ч-16), Ворчило Анастасія (Ж-18) та Москаленко Дар’я (Ж-21 еліта). Серед призерів були Войтанік Денис, Князев-Шевчук Артем, Тимощук Марія, Онащук Дар’я. У другий день спортсмени виборювали нагороди на середніх дистанціях. Не зважаючи на складний характер орієнтування, представники Приірпіння гідно показали себе. Відрадно відмітити, що у групах Ч-12 (Машков Ілля, Казьміренко Антон, Татарніков Михайло) та Ж-16 (Якуба Тетяна, Тимощук Марія, Онащук Дар’я) весь п’єдестал пошани посіли представники Ірпінської ДЮСШ.Чемпіоном по групі Ч-14 став Кухельний Влад, по групі Ч-16 не було рівних Войтаніку Денису, а по групі Ж-12 перемогла Мучак Богдана. Срібні нагороди вибороли Ворчило Олена (Ж18) та Куцан Дмитро (Ч-16). Після церемонії нагородження була розіграна лотерея в якій 50 спортсменів отримали сертифікати на відвідання кінотеатру, екскурсії на кіностудію та на рибну ловлю. Крім того для дітей була організована можливість подивитись кінне шоу та покататись на цих прекрасних та величних тваринах. Усіх учасників організатори пригостили смачною ухою. Ось так в рамках одного заходу вдало поєднались спорт та розважально-пізнавальні заходи.

ЧЕМПІОНАТ ЄВРОПИ З ТХЕКВОНДО 2014.Австрія Innsbruck 26-28.09.2014

З 26 по 29 вересня в Австрії проходив Чемпіонат Європи з Олімпійського тхеквондо.Учасником цих змагань у складі збірної команди України був наш спортсмен Поєдинок Ігор ,тренер Сраховський Роман Андрійович.

ВІТАЄМО ЧЕМПІОНІВ УКРАЇНИ З РЕГБІ-15 команду юнаків 1997-1988 р.н.та їх тренера Брюзгіна Сергія Володимировича

         З 29 вересня по 02 жовтня 2014р. в м. Хмельницькому  проводяться фінальні ігри Чемпіонату України з регбі-15  серед юніорів  (юнаки 1997-98р.н.)

         Ретельно готувались до цих ігор вихованці Ірпінської ДЮСШ (тренер-майстер спорту СРСР Сергій Володимирович Брюзгін), адже в минулому році посіли друге місце.

        Перша гра з Одесою випродала свої сподівання – слабких у фіналі не буває. У дуже напруженому , жорсткому протистоянні перемогли наші спортсмени 15:3.

         Інший поєдинок зі Львовом тримав інтригу  кілька хвилин , але Ірпінські регбісти , ведучі капітаном Владиславом  Адажинником  «завертіли» каруселі комбінацій і суперник був просто розгромлений.

         І ось  фінальна гра з господарями фіналу Хмельницьким.  З перших секунд  відчувається як піднімається градус протистояння. В різних куточках  поля виникають сутички між гравцями, але наші спортсмени перехоплюють ініціативу  і набирають очки, прориваючись з флангів  у залікові зони суперника. І ось фінальний свисток головного судді Сергія Поплавського фіксує переможний рахунок 32:6 на користь молодих регбістів Ірпінської ДЮСШ.

          Ми чемпіони України 2014 року  і надіємося, що команда з Ірпеня стане основою для комплектації збірної команди України  для участі в Чемпіонаті Європи 2014року.

 

 

Польща, Словаччина, Угорщина та безліч чого цікавого!

Нещодавно учні та тренери відділення спортивного орієнтування ДЮСШ міста Ірпеня повернулися з Македонії і вже знову вирушили у нові країни за перемогами. Цього разу юні орієнтувальники, разом з тренером збірної команди школярів України – Шереметом Олександром Леонідовичем поїхали на міжнародні змагання зі спортивного орієнтування, що відбувались у Польщі та Словаччині.

До української делегації, яка складалась з 25 спортсменів увійшли четверо представників Приірпіння (Серікова Влада, Татарніков Михайло, Войтанік Денис та Матяш В’ячеслав). Прикро, але внаслідок фінансових складнощів, на ці змагання не змогли виїхати ще троє талановитих орієнтувальників з Ірпінського регіону. 24 липня українська делегація прибула до стародавнього міста Кракова, однієї з найяскравіших перлин Польщі. Саме тут зібрались 536 спортсменів з 12 країн світу, щоб вибоювати нагоди на змаганнях «LUMINA CUP 2014» та «KRAKOW CITY RACE». Приємно відзначити, що не зважаючи на велику конкуренцію, наші спортсмени гідно виступили на цих змаганнях. Кращим серед українських спортсменів став Татарніков Михайло, який здобув дві срібні нагороди. Непогано виступили й інші наші спортсмени, але дрібні помилки на дистанції не дозволили їм піднятися на п’єдитстал пошани. Після останнього дня змагань у наших спортсменів була можливість побачити місто і ознайомитися з його багатою історією. Першим пунктом стала королівська соляна шахта «Велічка», яка входить до всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Видобуток солі у цьому місці розпочали аж у XIII столітті і закінчили лише у другій половині XX століття. Коридори та галереї на глибині від 57 до 198 метрів із загальною довжиною понад 200 кілометрів вражають. Другим пунктом нашої екскурсії став символ Польщі – Вавель. Замковий комплекс, який розташувався на лівому березі річки Вісли. Це місце особливо для польського народу і не відчути це неможливо. В кафедральному соборі поховані польські королі та провідні суспільні діячі та поети. У всьому відчувається дух історії. День відпочинку і ми вже у Словаччині, у місті Кошице. Саме тут, у 2012 році відбувся чемпіонат Світу зі спортивного орієнтування серед юніорів. На наше прохання, представники місцевого спортивного клубу провели тренування по спринтерській дистанції чемпіонату Світу. Дистанція проходила по центру міста. Враховуючи той факт, що місто Кошице було проголошено Європейською столицею 2013 року, було не лише цікаво у спортивному плані, а й було приємно бачити чисті та охайні вулиці, а також доброзичливих місцевих жителів. Тренування закінчилось і ми переїхали до міста Рожнави, де розташовувався центр змагань «KARST CUP». Ці змагання стали у Словаччині традиційними і самими масовими. У цьому році учасниками змагань стали 1128 спортсменів з 26 країн Світу. Змагання проходили у національному заповіднику, в мальовничих та надзвичайно гарних місцях. Чотири дні спортсмени-орієнтувальники виборювали нагороди на цих престижних змаганнях. І знову в українській команді найкращим став Татарніков Михайло. Він переміг у 3 дистанція з 4-х можливих і вперше серед представників України став переможцем цих змагань. Слід відзначити вдалий виступ Войтаніка Дениса, який виборов бронзову нагороду на середній дистанції. Змагання закінчились і варто гарно відпочити. Отже, ми вирішили відвідати один з найстаріших в Угорщині аква-центр, що знаходиться у місті Мішкольц. Півтори години і ми на місці. Враження неможливо описати, навіть здається, що юним спортсменам тут сподобалося більше ніж у королівській резиденції. Відрадно відзначити велику підтримку та добрі слова з якими звертались до нашої делегації поляки, словаки, чехи, угорці та представники інших країн. Відверто кажучи, до спортсменів з України зазвичай і так досить добре ставляться у країнах Європи. Але та суспільно-політична ситуація яка склалась в Україні, викликала надзвичайну підтримку у звичайних європейців. Тож будемо сподіватись, що не лише завдяки виступам українських спортсменів нашу країну будуть сприймати на рівних у світі, а й завдяки досягненням у всіх сферах життя.

УРА КАНІКУЛИ!!!!

В нашей жизни всё мгновенно.
Всё проходит и пройдёт.
Спортом надо непременно
Заниматься круглый год!
с.Плоске,Свалявський р-н,Закарпатська обл.

Вижниця 2014р.

Дивовижні пригоди українських орієнтувальників або вчимося перемагати не зважаючи на обставини!

Ні для кого не секрет, що в Ірпінському регіоні працює дитячо-юнацька спортивна школа, що за результатами минулого (2013) року визнана найкращою в Україні. Значний внесок у цю перемогу внесли учні відділення спортивного орієнтування. Слід звернути увагу, що не зважаючи на всі складності сьогодення, учні відділення спортивного орієнтування Ірпінської ДЮСШ взяли участь у всіх запланованих відбіркових стартах до складу збірної команди України ( Київська область, м.Черкаси, м. Дніпродзержинськ).

Успішні виступи наших спортсменів дозволили увійти до складу юнацької збірної команди України одразу трьом представникам Ірпінського регіону – Якубі Тетяні, Козицькому Жану та Могуренку Віктору ( усі кандидати в Майстри спорту України). У цьому році Чемпіонат Європи зі спортивного орієнтування серед юнаків та юніорів відбувся 25-28 червня в місті Струміца (Македонія). Нова і абсолютно невідома країна зачарувала гостинністтю і красою природи. Місце де проходили змагання відоме з 3-х причин: Причина 1. В Струміці знаходиться фортеця Філіппа II, батька Олександра Македонського, яка господарює над усією долиною. Причина 2. У Струміці у 1911 році народилась відома провидиця Ванга. Причина 3. Цей регіон вважається найчистішим у Європі, тому багато міжнародних компаній здійснюють у Струміці закупівлю різноманітних продуктів харчування. Саме це місто вибороло право проведення XIII чемпіонату Європи зі спортивного орієнтування серед юнаків та дівчат у 2014 році. Учасниками змагань стали 494 орієнтувальники з 34 країн Європи, що є рекордом усіх попередніх чемпіонатів. Програма змагань передбачала 3 дні змагань. 26 червня було розіграно нагороди на спринтерських дистанціях. Швидке орієнтування вулицями міста, наявність дрібних деталей та висока температура (+35) вимагали від спорсменів високої концетрації уваги та значного рівня швидкісної підготовки. Щоб було зрозуміло, спортсмени які перемогли у цей день мають в активі результати з бігу на дистанції в 3 000 метрів 8.40-8.45!!! На жаль, жодному з українських хлопців не довелося піднятися на п’єдистал пошани. А от серед дівчат ситуація була іншою. Постельняк Олена продемонструвала фантастичну швидкість і стала СРІБНОЮ призеркою змагань. Для нашої команди це стало справжнім святом. У другий день (27 червня) чемпіонату Європи були розіграні нагороди на довгій дистанції. Зазначимо, що стартували спортсмени на висоті більше 1000 метрів над рівнем моря. Пересічена місцевість, з великим (до 500 метрів) набором висоти була справжнім випробуванням для спортсменів. Вдалі виступи Козицького Жана на вітчизняних змаганнях впродовж сезону давали надію на гарний результат, але прикра помилка на одному з контрольних пунктів не дозволила реалізувати весь потенціал і пробитися до щільної трійки. 28 червня проходили найвидовищніші - естафетні змагання. Наші орієнтувальники приклали максимум зусиль але травма двох спорсменів та прикрі помилки не дозволили нашим спорсменам здобути нагороди. Параллельно з чемпіонатом Європи проходили міжнародні змагання «STRUMICA OPEN 2014» участь у яких узяли 439 спортсменів 3 19 країн. Вдало виступили на цих змаганнях учні ДЮСШ міста Ірпеня – Теремецький Тимофій, Мучак Олег, Князев-Шевчук Артем. Але найкращими були Татарніков Михайло та Кельді Борис, які у гострій боротьбі вибороли золоті нагороди на спринтерських дистанціях. Три дні змагань промайнули наче мить і була дорога додому через Болгарію. А по дорозі додому було чимало цікавого. Якщо Сленчев Бряг місце в Україні відоме, то таке місто як назва Велико Тирново скоріш за все викличе подив у багатьох наших співвітчизників. А дарма! Адже саме тут розташовувалась столиця другого Болгарського Царства, яке виходило до 3-х морів - Чорного, Адріатичного та Егейського. Неможливо передати той феєрверк емоцій, який відчуваєш, коли бачиш одну з найбільших в Європі фортець, що здіймається над долиною річки Янтри, будівель, що якимось дивом чіпляються на виступах гори, місцевих жителів, які ,здається, нікуди не поспішають. Ось так, поєднавши приємне з корисним, ми повернулись додому. Навряд чи хтось в Україні може лишатись осторонь тих подій, які відбуваються в нашій країні. Але незважаючи на всі складності соціально-економічної та суспільно-політичної кризи життя продовжується. Дивовижно але факт: у китайській мові слово криза позначається двома ієрогліфами. Перший позначає небезпеку, а другий – можливість, шанс, перспективу, альтернативу. Отже, будемо сподівтись, що попереду нас чекють нові перемоги та відкриття, а усі небезпеки і негаразди зроблять нас лише сильнішими.

ТУРНІР ПАМ'ЯТІ ТРЕНЕРА В.Я.ТАРНАВСЬКОГО

Он умер рано, но зато

Свою победу нам оставил.

Он был нам дорог как никто

И не святой, а просто - Слава.

 

Он жизнь спешил прожить игрой

И победить болезнь и время

В своей работе непростой -

Он просто волейбольний тренер.

 

Как слёзы капли на траве

И как мечта победа наша.

Ушел хороший  человек -

Для нас навеки просто -Слава.

 

24 ТРАВНЯ 2014 РОКУ ПРОШЙШОВ V ВІДКРИТИЙ ТУРНІР ПАМ'ЯТІ ТРЕНЕРА ІРПІНСЬКОЇ ДЮСШ В.Я.ТАРНАВСЬКОГО ( 1958-2009рр.).У змаганнях приймали участь  чоловічі команди з м.Буча,м.Ірпінь ,команда Ліспроект та 4 команди дівчат Ірпінської ДЮСШ.

V МАЛІ ОЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ м. Ірпінь 17 травня 2014р.

Командний Чемпіонат України зі спортивного орієнтування

З 7 по 11 травня 2014 року в районі селища Шульгівка (Дніпропетровська область), яке розташоване на березі Дніпродзержинського водосховища відбувся Командний чемпіонат України зі спортивного орієнтування. Ці змагання є не лише найбільшим форумом спортсменів орієнтувальників в нашій країні, а й являються заключним етапом відборів до юнацької та юніорської збірних команд України зі спортивного орієнтування. Не зважаючи на нестандартну політичну ситуацію в Україні та досить складні соціально-економічні фактори, ці змагання зібрали найсильніших спортсменів з 23 областей України, АР Крим та м. Києва.

Програма змагань у цьому році була досить неординарною – за чотири дні змагань, було розіграно нагороди у 5-ти видах програми. Зазвичай, спортсмени розігрують медалі на середніх, спринтерських, довгих та естафетних дистанціях. У цьому році вперше було проведено 4-х етапну спринтерську змішану естафету (двоє чоловіків та двоє жінок), що обумовлено введенням у програму Чемпіонату Світу цього виду програми. Місцевість змагань була досить складною для орієнтування, особливо для дитячих груп, адже на картах майже відсутні дороги. Змішаний ліс, переважно хвойних порід, рельєф моренного типу. Велика кількість відкритих місць, пісок та заболочені ділянки вимагали від спортсменів не лише значної технічної, а й високого рівня фізичної підготовки. Зразки карт змагань В перший день змагань орієнтувальники виборювали нагороди на середніх дистанціях. Серед представників збірної команди Київської області найкращий результат показав Гичко Віталій, який став срібним призером серед юніорів. Він поступився 18 секунд представнику Харківської області Половинко Андрію. Зазначимо, що дистанції юніорів були повністю ідентичні дистанціям дорослих спортсменів. І не зважаючи на молодий вік, і Гичко Віталій і Половинко Андрій показали кращі результати, ніж спортсмени еліти. Серед представників Київщини, слід також відзначити і Куцана Дмитра, який у впертій боротьбі здобув бронзову нагороду. Другий день змагань видався найскладнішим, адже спортсменам потрібно було впродовж кількох годин брати участь у двох видах програми. Спочатку було розіграно комплекти нагород на дистанціях спринту. Срібну нагороду на спринтерській дистанції здобула представниця Київщини Трохимчук Юлія- юна та талановита спортсменка, яка в цьому році вже здобула декілька перемог на Чемпіонатах України серед школярів та юнаків. Старт змішаної спринтерської естафети, розпочався о 14.00 і спортсменам було досить важко відновити сили після дистанції спринту, але умови були рівними для всіх. Серед спортсменів до 16-ти років бронзовими призерами стали представники Київської області – Трохимчук Юлія, Рябокінь Микола, Куцан Дмитро та Тимощук Марія. Слід звернути увагу на те, що після першого етапу наші спортсмени лідирували, але декілька прикрих помилок не дозволили відсвяткувати перемогу у цей день. Довга дистанція у третій день змагань стала справжнім випробуванням для спортсменів. Не лише великі параметри дистанцій, а й страшна спека перевіряли орієнтувальників на міцність. Але цей день став тріумфальним для нашої команди. Так, на дистанції в 16.5 кілометрів найкращий в Україні результат серед юніорів та дорослих спортсменів показав представник Київщини Гичко Вітлій, випередивши найближчого суперника на півтори хвилини. Серед спортсменів еліти бронзовим призером став Щукін Костянтин, а серед юніорів срібна нагорода в активі Козицького Жана. В останній, четвертий день змагань розігрувалися нагороди на 3-х етапних естафетних дистанціях. Естафетні змагання є справжньою прикрасою змагань, і тим більш приємно, що спортсмени Київської області показали себе у цей день з найкращого боку. Почнемо з естафетної команди, яка змагалась серед дорослих. На першому етапі нашу команду представляв Купрієць Антон, який передав естафету другому етапу 4-м, з відставанням від лідерів у дві хвилини. Щукін Костянтин, досвідчений спортсмен, учасник двох Чемпіонатів Світу серед юніорів, зробив майже неможливе – витягнув команду Київщини на 2 місце з відставанням від команди Дніпропетровської області на півтори хвилини. Третім етапом стартував Гичко Віталій, який не зважаючи на свої 19 років є одним з найсильніших спортсменів в Україні не лише серед юніорів, а й серед дорослих. Вже на відео пункті Віталій вийшов вперед, на 40 секунд залишивши позаду спортсменів Дніпропетровська та Харкова. Фініш і….. – яскрава і незабутня перемога представників Київщини. Лише вдруге в історії збірної команди зі спортивного орієнтування представники нашої області піднімаються на найвищий щабель Чемпіонату України серед дорослих!!!! Гичко Віталій та Купрієць Антон вперше виконали норматив «Майстер спорту України» - з чим їх і вітаємо. Але це була не єдина перемога представників Київщини у цей день. Серед юнаків до 12 років Чемпіонами України в естафетах стали – Казьміренко Антон, Кельді Борис та Теремецький Тимофій. Серед дівчат до 16 років золоті нагороди виборола також наша команда – Трохимчук Юлія, Якуба Тетяна та Онащук Дар’я. Срібні нагороди серед хлопців до 16-ти років у впертій боротьбі здобули – Куцан Дмитро, Рябокінь Микола та Войтанік Денис. Також відзначимо, що після останнього етапу відборів до складу юнацької збірної команди України зі спортивного орієнтування увійшли Козицький Жан та Якуба Тетяна. У складі збірної команди України вони братимуть участь у Чемпіонаті Європи серед юнаків та дівчат, який відбудеться в м Струмніца ( Македонія) 25-18 червня 2014 року. А Гичко Віталій збірної України стане учасником Чемпіонату Світу серед юніорів який буде проходити 21-28 липня у болгарсьому м.Боровець. Підводячи підсумки, слід звернути увагу на наступне. Для досягнення високих результатів в умовах сьогодення, необхідно консолідувати зусилля не лише тренерів та спортсменів, а й батьків та керівництва спортивної школи і міста. І дуже добре, що в умовах нашого міста така співпраця існує. Для участі у змаганнях учням спортивної школи надають транспорт, що значно зменшує фінансові витати на участь у різноманітних заходах. Та й батьки з розумінням ставляться до ситуації, яка склалась в країні і всіляко підтримують дітей, розуміючи, що недостатнє фінансування з боку держави не повинно бути стримуючим фактором у їх розвитку. Саме завдяки такому підходу наші спортсмени мають змогу приймати участь у всіх запланових навчально-тренувальних зборах та демонструвати високі результати на змаганнях всеукраїнського та міжнародного рівня.

ТУРНІР З ФУТБОЛУ СЕРЕД ЮНАКІВ 2004-2005 р.н. ПРИСВЯЧЕНИЙ ДНЮ ПЕРЕМОГИ У ВЕЛИКІЙ ВІТЧИЗНЯНІЙ ВІЙНІ

 

1 травня відбувся турнір з футболу серед юнаків 2004-2005 р.н.У змаганнях приймали участь 6 команд : м.Ірпінь - ДЮСШ, тренер Лисов В.П.,смт.Гостомель -ДЮСШ, тренер Верещак Д.О., ДЮСШ № 25 - І, ДЮСШ № 25 - ІІ м.Київ , тренер Кривенда,ДЮСШ № 25,тренер Осадчий О.В..  Юні футболісти із  справжньою спортивною наснагою змагались за перемогу.

Місця розподілились таким чином: І місце - смт.Гостомель,ІІ місце -м.Ірпінь, ІІІ місце ДЮСШ №25 -І.

Кращі спортсмени турніру : Алєксєєнко Ярослав ( ДЮСШ№25-І),Чельцов Владислав ( ДЮСШ м.Ірпінь),Дмитренко Влад (ДЮСШ №25),Тарко Ігор ( ДЮСШ № 25- ІІ).

ВІТАЄМО НАШИХ ОРІЄНТУВАЛЬНИКІВ!

23-27 квітня на Черкащині відбувся Чемпіонат України серед юнаків та юніорів зі спортивного орієнтування. Не зважаючи на важку політичну ситуацію в державі, в змаганнях узяли участь 23 команди з 18 областей України, у тому числі і команда АР Крим.

Понад 400 спортсменів стали учасниками цього чемпіонату. Впродовж 4-х днів спортсмени-орієнтувальники виборювали нагороди в естафетах, на спринтерських, середніх та довгих дистанціях. В перший день були розіграні нагороди на естафетних дистанціях. Старт і фініш було розташовано на березі мальовничого озера поблизу села Руська Поляна. Збірна команда Київської області, яка сформована на 95 % зі спортсменів ДЮСШ міста Ірпеня була представлена шістьма командами у різних вікових групах. Так, серед юнаків до 12 років не було рівних команді Київщини у складі- Кельді Борис, Казьміренко Антон, Теремецький Тимофій. Також, Чемпіонами України стала команда дівчат до 16 років- Тимощук Марія, Якуба Тетяна та Онащук Дар’я. Срібні нагороди виборола естафетна команда юнаків до 18 років- Козицький Жан, Могуренко Віктор та Куцан Дмитро. У другий день змагань були розіграні комплекти нагород на дистанціях спринту, який проходив у парку Перемоги, що знаходиться в центрі міста Черкаси. Здобутками нашої команди стали 3 золоті та 3 бронзові нагороди. Чемпіонами Украни на спринтерських дистанціях у своїх вікових групах стали- Кельді Борис, Мучак Богдана, Трохимчук Юлія, бронзовими призерами –Козицький Жан, Казьміренко Антон та Якуба Тетяна. Третій день став справжнім випробуванням для спортсменів орієнтувальників на середніх дистанціях і проходив поблизу села Худоліїка Чигиринськог району. Складна місцевість, високі швидкості та великі температурні перепади вимагали від учасників максимальної концентрації уваги та активізації морально-вольових , технічних та фізичних якостей. Не всім нашим спортсменам це вдалося на 100 відсотків, але показані результати були обнадійливими. Звання чемпіону України на середніх дистанціях виборов Кельді Борис, срібні нагороди здобули Теремецький Тимофій, Мучак Богдана та Трохимчук Юлія, а бронзова нагорода в активі Козицького Жана. В останній день змагання відбулись на дуже важкій, у фізичному плані місцевості, поблизу села Мошни, що знаходиться в 30-ти кілометрах від міста Черкаси. Великі перепади висот на схилі (до 60 метрів), значна довжина дистанцій ( до 12 кілометрів) вимагали від спортсменів титанічних зусиль для забезпечення місця на п’єдесталі пошани. Представники Київщини проявили себе як найкраще і продемонстрували фантастичні результати. Серед юнаків до 12 років весь п’єдестал пошани посіли наші спортсмени. Чемпіоном України став Теремецький Тимофій, срібним призером Казьміренко Антон, бронзову нагороду здобув Кельді Борис. Чемпіонками України на довгих дистанціях у своїх вікових групах стали –Тимощук Марія, Трохимчук Юлія, Мучак Богдана та Козицький Жан. Слід звернути увагу, що на цих змаганнях 23 збірні з 18 областей виборювали звання чемпіона України серед юнаків та юніорів у командній першості. З першого дня зав’язалась гостра боротьба мі командами Херсонської, Черкаської, Вінницької, Сумської, міста Києва та Київської області. Завдяки вдалому виступу наших спортсменів у естафетних змаганнях, збірній команді Київщини вдалося забезпечити невеличкий відрив у 29 очок від інших команд. А фантастичні результати, які продемонстрували наші спортсмени у четвертий день змагань, зняли усі питання, щодо переможця. Отже збірна команда Київщини-Чемпіон України серед юнаків та юніорів 2014 року у командному заліку. Друге місце у команди Херсонської, а трете місце посіла збірна команда Черкаської області. Зазначимо, що завдяки наявності власного транспорту (автобус ДЮСШ), наші спортсмені мали змогу не лише взяти участь у змаганнях, а й побували на екскурсії у місті Черкаси та відвідали одне з найцікавіших місць в Україні-Холодний Яр. Для багатьох з дітей було справжнім відкриттям, що Холодний Яр є місцем народження руху народного опору «Коліївщина», що саме це місце надихнуло Т.Г.Шевченко на написання твору «Гайдамаки». І ще безліч цікавих фактів з прадавньої та сучасної історії нашої країни, які стосуються саме цього місця, стали відомі юним спортсменам. Таким чином, юні орієнтувальними не лише здобувають вагомі перемоги, а й розширюють коло знань про навколишній світ. На нашу думку застосування такого підходу дозволяє позитивно впливати на всі складові розвитку дитини (фізичне,розумове, моральне, етичне та естетичне виховання), що в подальшому дозволить сформувати гармонійно розвинену особистість, здатну реалізуватись в умовах непростого сьогодення.

Збірна команда Ірпінської ДЮСШ - Чемпіон України 2014 року!

З 19 по 21 квітня у Київській області відбувся чемпіонат України зі спортивного орієнтування серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл. Цей захід було проведено у рамках традиційних Всеукраїнських змагань присвячених пам’яті А.М.Литвинчука, що проводяться на Київщині вже п’ятий рік поспіль.

Учасниками змагань стали 386 спортсменів – орієнтувальників з 18 областей нашої країни. В перший день (19 квітня) комплекти нагород були розіграні на спринтерських дистанціях. Нова карта мальовничого парку м.Буча дозволила провести спринт європейського рівня, що було відзначено багатьма вітчизняними фахівцями. Учні дитячої юнацької спортивної школи здобули у цей день чотири нагороди. Серед дівчат до 14 років впевнено перемогла юна але талановита спортсменка Трохимчук Юлія. Срібним призером чемпіонату України серед юнаків до 16-ти років став кандидат у майстри спорту України, член юнацької збірної команди України Куцан Дмитро. Бронзову нагороду серед дівчат до 16- років здобула Якуба Тетяна. Серед юнаків до 18-ти років бронзову нагороду виборов Козицький Жан. 20 квітня, на Великдень змагання на середніх проходили у передмісті Гостомеля. Не зважаючи на високий рівень конкуренції представники Приірпіння відзначились трьома нагородами. Технічне подолання дистанції дозволило Мучак Богдані стати найсильнішою в Україні серед дівчат до 12 років, а серед хлопців до 12 років срібну нагороду виборов Казьміренко Антон. Серед юнаків до 18 років перемогу святкував Козицький Жан. Третій день змагань відбувся на мальовничому березі Дніпра у місті Вишгороді. Цей день змагань був найскладнішим, адже спортсмени орієнтувальними розігрували нагороди на довгих дистанціях. Чемпіонами України стали Козицький Жан (юнаки до 18-ти років), Трохимчук Юлія (дівчата до 14-ти років), Казьміренко Антон ( юнаки до 12-ти років). Срібна нагорода в активі Мучак Богдани (дівчата до 12-ти років). Завдяки такому потужному виступу представників Ірпінського регіону, ДЮСШ м.Ірпеня здобула впевнену і цілком заслужену перемогу, випередивши 28 команд з 18 областей України. Звертаємо увагу, що ці змагання були першим етапом відбору до складу юнацької та юніорської збірних команд України, які влітку будуть брати участь у Чемпіонаті Світу та Чемпіонаті Європи у Болгарії та Македонії відповідно. Попереду у наших спортсменів 2 етапи відбору, які відбудуться в м. Черкаси (24-27 квітня) та м. Дніпропетровськ (10-13травня).

Міжнародний турнір класу G1 з тхеквондо ВТФ Moldova (18-20.04 2014)

18-20 квітня у м.Кишинів ,Молдова пройшов міжнародний турнір класу G -1 з олімпійського тхеквондо.В турнірі прийняли участь 340 спортсменів із 24 країн.Ми вітаємо наших спортсменів  Поєдинка Ігора - 1 місце,Шваба Володимира - 3 місце та їх тренера Страховського Романа Андрійовича з успішним виступом у цих змаганнях. Бажаємо ще вищих спортивних висот та досягнень!!!

05.04.2014 пройшли змагання «Belichi Cup 2014». Класно пройшли! Чітка організація, електронна система відмітки, гарячий чай на фініші, чудові призи і медалі у всіх групах, красиве нагородження буквально через 20-ть хвилин після фінішу останнього учасника. А провести це свято для  орієнтувальників допомогла сім'я нашого  спортсмена Діми Куцана, який, до речі, дебютував на них як головний суддя. Адміністрація Ірпінської ДЮСШ та тренері відділення спортивного орієнтування вдячні усім хто підтримав та допоміг у проведенні цих змагань,тим кому не байдужі наші діти-спортсмени! Дякуємо:).

А також вітаємо переможців та призерів ,учнів нашої школи: Якубу Тетянку,Онащук Дашу,Тимощук Марію,Трохимчук Юлію,Мучак Богдану,Кельді Бориса,Мучака Олега,Войтаника Дениса,Матяша Владислава,Рябоконь Миколу та ін..

С 22 по 26 березня 2014 року на Taipei Arena, г. Тайбэй, Китайська Народна Республіка, проходив 10-ий Чемпіонат Світу з тхэквондо ВТФ серед юніорів. У змаганнях приймали участь більш ніж 1000 спортсменів з 100 країн світу ! У складі команди України приймав участь і наш вихованець МСМК Поєдинок Ігор ( тренер Р.А.Страховський)

ВІТАЄМО ЮНИХ ВОЛЕЙБОЛІСТІВ ТА ЇХ ТРЕНЕРА ВДОВІНА СЕРГІЯ МИХАЙЛОВИЧА З ПЕРЕМОГОЮ У ОБЛАСНИХ ЗМАГАННЯХ СЕРЕД ЮНАКІВ 2001 -2002 Р.Н.

ВІДКРИТА ПЕРШІСТЬ ІРПІНСЬКОЇ ДЮСШ серед дівчат 2000-2001р.н.

15-16 лютого 2014р. в приміщенні  ДЮСШ відбулася відкрита  першість школи з волейболу серед дівчат 2000-2001р.н.

Переможцями турніру стали юні волейболістки Ірпінської ДЮСШ,

ІІ місце – команда ДЮСШ №5 м.Києва,

ІІІ місце – Бориспільська ДЮСШ,

IV місце – команда Бородянського району, 

V місце – м.Буча.

     Переможці та призери відзначені кубками та дипломами Ірпінської ДЮСШ.

     Кращим гравцем турніру  визнана Анастасія Бурда, м.Ірпінь, учениця школи №12.

 

ТУРНІР З РЕГБІ серед юнаків 1997-1998,1999-2000р.н.

    15-16 лютого 2014р. до 25-річчя виведення радянських військ з Афганістану на стадіоні БКЗ проводився турнір з регбі серед юнаків за участю команд м.Києва, Кривого Рогу, Одеси, Ірпеня. Урочисте відкриття за участю міської спілки ветеранів  Афганістану відбулося у фойє міського будинку культури.

    З привітальним словом виступили заступник голови СВА Костянтин Кукушкін, голова Всеукраїнської федерації хортингу,  воїн-афганець Едуард Єроменко.

    Спілка ветеранів Афганістану організувала учасникам змагань польову кухню – солдатський обід та відзначила кращі команди і гравців турніру грамотами та призами.

Кращий гравець турніру – Бовсуновський Дем’ян м.Ірпінь.

 

Міське спортивне свято "ЛЮДИНА - СПОРТ 2013"

07 лютого 2014р. в залі Ірпінської міської ради відбулося спортивне свято «Людина –спорт 2013» за підсумками 2013 спортивного року. Організаторами цього дійства є Ірпінська ДЮСШ та відділ у справах фізкультури і спорту . Цей спортивний захід, який проводився в п’ятий раз, зібрав понад 300 учасників – кращих спортсменів , тренерів-педагогів, організаторів фізкультурно-спортивного руху, ветеранів і активістів спорту, меценатів, і був присвячений відкриттю ХХІІ зимових Олімпійських Ігор у Сочі .

Свято пройшло за участі: - міського голови В.Д.Скаржинського, - заступника М.М.Головкевича та Л.Я.Михайченко, - секретаря міської ради Вишнякова І.А., - депутата обласної ради Борзило І.М., - керуючого справами Міськвиконкому Радько М.Я., - депутатів міської ради А.Страховського, Д.Войцеха, - голови обласної спортивної організації «Спартак» М.М.Жирного, - начальника Управління освіти і науки Маляренка Я.О. Премії року удостоїлися кращі спортсмени – Ігор Поєдинок, вихованець ДЮСШ, майстер спорту міжнародного класу, чемпіон України, Олександра Старкова – володар Кубку Європи з дзюдо, Павло Куліш – чемпіон Європи з фрі-файту серед дорослих, Ярослав Амосов – майстер спорту міжнародного класу, чемпіон Європи з бойового самбо та інші. Приємно відзначити, що кращих спортсменів, юних чемпіонів прийшов привітати срібний призер Олімпіади у Лондоні з вільної боротьби Валерій Андрейцев. В номінації «Команда року» відзначений жіночий футбольний клуб «Біличанка», володар Кубку України 2013р. Дівчата цього клубу під орудою заслуженого тренера України Володимира Колока сьогодні складають основу збірної національної команди України. Вперше на високій п’єдестал пошани піднялися вихованці відділення регбі (тренери Сергій Брюзгін та Костянтин Бузіновський), які в 2013р. посіли перше (юнаки 1998-99р.н.) та друге місця (юнаки 1996-1997р.н.) в Чемпіонатах України. Колектив Ірпінської ДЮСШ був відзначений за перше місце у Всеукраїнському огляді-конкурсі серед ДЮСШ та ДЮСШ олімпійського резерву у 2013р. Багато премій вручали поважні гості чемпіонам і призерам Всеукраїнських і міжнародних змагань з волейболу і боротьби, фрі-файту , спортивного орієнтування і тхеквондо, дзюдо. Але з особливою теплотою відзначили тих, хто формує тільки юні душі, хто проводить для дітей перші кроки у спорті. Оплесками та відзнаками міського голови були нагороджені загальноосвітні школи – переможці міської спартакіади школярів 2013р. І місце посіла школа №3 (директор Пальников О.І., вчителі фізкультури Бєлікова Т.В., Цвіцінський Ю.Я.), ІІ місце – ЗШ№13 (директор Захлюпаний В.М., вчитель фізкультури Нікітін М.А.), ІІІ місце – СЗШ№12 (директор Антоненко В.С., вчитель фізкультури Паламарчук В.М., майстер спорту СРСР з боксу, Осадчий О.В.) Відзначені і срібні призери другої Обласної учнівської Олімпіади - учні СЗШ№13 Богдана Левицька та Ігор Любко. Особливої шани і подяки були удостоєні люди, які віддали своє життя і працю цій нелегкій справі – вихованню молодого покоління. Це патріарх волейболу України, тренер з великої літери Володимир Максимович Шемена, - професор НУДПСУ, кандидат педагогічних наук Валерій Іванович Терещенко, - багаторазові чемпіони України серед ветеранів з важкої атлетики брати Вадим та Євген Кисленки, - викладачі фізичного виховання НУДПСУ Віктор Костянтинович Сладкевич, Владислав Андрійович Проданчук, Наталя Олександрівна Тістол, - тренер ДЮСШ Лисов В.П. Всіх номінантів , героїв спортивного року вітали кращі митці народного ансамблю культурно-мистецького центу «Сузір’я» податкового універсітету, представники бойових мистецтв НУДПСУ та ДЮСШ. Від організаторів свята дітям-учасникам спортивного дійства, яке пройшло на високому організаційному рівні, вручений красивий і смачний подарунок – торт «Людина-спорт 2013».

VІІ ФЕСТИВАЛЬ ВОЛЕЙБОЛУ

1 лютого 2014 року  в Ірпінській ДЮСШ відбулося відкриття VІІ міського Фестивалю волейболу, який розпочався Чемпіонатом Ірпінського регіону з волейболу серед чоловічих команд на Кубок тренера В.Г. Славінського. Участь приймають 11 команд регіону та м. Києва.

Загалом на протязі місяця у програмі Фестивалю пройдуть змагання:

1) Змагання з волейболу серед чоловічих команд на " Кубок тренера В.Г.Славінського"

1) Серед команд батьків та дітей,

2) Відкрита першість Ірпінської ДЮСШ з волейболу серед дівчат 2000-2001р.н.,

3) Відкритий турнір з волейболу серед юнаків 1999-2000р.н ,

4) Чемпіонат України " Дитяча ліга"з волейболу серед юнаків 1999-2000р.н. І тур.

 

ВІТАЄМО ПОЄДИНКА ІГОРА ТА ЙОГО ТРЕНЕРА СТРАХОВСЬКОГО РОМАНА АНДРІЙОВИЧА  з перемогою у   Чемпіонат України з тхеквондо (ВТФ) серед юніорів 1997-1999 р.н. ,який пройшов   31 січня по 02 лютого 2014р. у м. Дніпропетровську та вітаємо з присвоєнням Гороу  звання майстра спорту України міжнародного класу. Наступний етап змагань – участь у чемпіонаті світу, у Китаї, м. Тай-Пей, у березні цього року.

 

ВІТАЄМО ЮНИХ БОКСЕРІВ

29 січня вихованці Ірпінської ДЮСШ, відділення боксу прийняли участь у чемпіонаті Київської області з боксу серед юнаків 2000-2001р.р.н., м. Біла Церква.

ВІТАЄМО САЛОВА РОДІОНА - ПЕРЕМОЖЦЯ ЦИХ ЗМАГАНЬ ,  ШУВАЛОВА АРТЕМА З БРОНЗОВОЮ НАГОРОДОЮ ТА ЇХ ТРЕНЕРА МАЙСТРА СПОРТУ МІЖНАРОДНОГО КЛАСУ КУДІНОВА ОЛЕГА БОРИСОВИЧА .

18 СІЧНЯ 2013 РОКУ ПРОЙШЛИ ПЕРШІ ЗМАГАННЯ МАЛЕНЬКИХ РЕГБІСТІВ.              У змаганнях приймали участь хлопчики ,учні груп початкової підготовки 1- 2 років навчання. Ці змагання -перші відповідальні старти у юних спортсменів,перші хвилювання перед стартом,перший " іспит" у обраному виді спорту.Кожен із учасників намагався проявити себе, якомога найкраще показати свої вміння та навички,не залишаючи жодних сумнівів, що  виростуть вони МАЙБУТНІМИ ЧЕМПІОНАМИ

РІЗДВЯНИЙ ТУРНІР З МІНІ -ФУТБОЛУсеред юнаків 2004-2005р.н..

      10-11 січня  пройшов традиційний різдвяний турнір з міні-футболу серед учнів 2004-2005р.н.

      У змаганнях приймали участь 70 хлопчиків, 6 команд : смт.Бородянка,  м. Буча-1,м.Буча-2, с. Гостомеля,м.Ірпінь та команда Ірпінської біблійної церкви.

     На відкриття турніру були запрошені заступник Ірпінського міського голови  Микола Михайлович Головкевич,  начальник відділу фізкультури і спорту міської ради Віолетта Кременчук, депутат Ірпінської міської ради Дмитро Войцех, який вручив кожній команді солодощі та воду.

    Учасників привітали показовим виступом 20 юних вихованців  відділення тхеквондо Ірпінської ДЮСШ (тренер Олег Опришко).

     Очільники міста побажали гарних різдвяних свят та  перемог юним футболістам, а численним вболівальникам  - татам і мамам, щоб їх діти росли здоровими та щасливими.

Переможці турніру були  нагороджені кубками, медалями, грамотами, призами Ірпінської ДЮСШ.

 

      По результатам змагань місця розподілились таким чином:

      І місце – Бородянка

      ІІ місце – Буча-І

      ІІІ місце – ДЮСШ Ірпінь

 

 

"ВЕСЕЛІ СТАРТИ " веселі змагання серед учнів груп початкової підготовки відділення черлідінгу

9 січня наймолодші спортсмени ДЮСШ змагались у веселих спортивних естафетах та конкурсах. Метою заходу є формування здоров'язберігаючої компетентності та розвток фізичних здібностей дітей,здобуття спортивних навичок , а також виховання цілеспрямованості ,сили волі ,винахідливості ,почуття відповідальності ,колективізму,дружби ,взаємодії ,розвитку рухових якостей.Після спортивних змагань у бадьорому настрої пройшов конкурс пісні.

Усі учасники змагань отримали чимало позитивних емоцій і були нагороджені грамотами та солодкими призами.

" ПЕРШІ КРОКИ" змагання з волейболу за спрощеними правилами серед учнів груп початкової підготовки

29 грудня у спортивному залі ДЮСШ пройшли змагання з волейболу за спрощеними правилами серед учнів груп початкової підготовки " Перші кроки" Ефективність розвитку спортивної майстерності дітей та молоді досягається поетапним зростанням від дитячо-юнацького спорту до професійного. Переможцями у цих змаганнях стали вихованки,дівчатка 2003-2005 р.н. тренера Вдовіної Людмили Миколаївни , почесне друге місце зайняли хлопчики ,тренера Білевщук Інни Володимирівни ,третє місце - учні ЗШ № 18 ,тренер Малєєва Олена Володимирівна. 

Ми вітаємо учасників перших офіційних змагань,бажаємо ще більшого бажання та наполегливості у здобутті спортивної майстреності!!

 

НАШІ УЧНІ 

Чемпіони України зі спортивного орієнтування на лижах!

20-22 грудня 2013 року у м.Кролевець (Сумська область) відбувся Чемпіонат України зі спортивного орієнтування на лижах серед юнаків та юніорів. Ці змагання стали останнім стартом у цьому році. Представники з 12 областей нашої країни виборювали нагороди на коротких та середніх дистанціях. До збірної команди Київської області зі спортивного орієнтування увійшли 16 спортсменів Ірпінської ДЮСШ.

 

У перший день були розіграні комплекти нагород на коротких дистанціях. Не зважаючи на значну конкуренцію та великий снігопад, наші спортсмени показали прекрасні результати. Серед хлопців до 12-ти років чемпіоном став Кельді Борис, а бронзову нагороду здобув його товариш по команді Теремецький Тимофій. Серед дівчат до 14-ти років не було рівних Трохимчук Юлії., а серед дівчат до 16-ти років чемпіонкою України стала Тимощук Марія. Бронзові нагороди у своїх вікових групах здобули Якуба Тетяна та Бишевець Олексій. Серед хлопців до 16-ти років срібну нагороду виборов Анопко Микита. Такий потужний виступ наших спортсменів дозволив збірній команді Київщини закріпитися на першому загальнокомандному місці з відривом у 17 очок від команди м.Києва та 37 очок від команди Чернігівської області. Другий день розпочався з відлиги, що внесло деякі корективи у розподіл призових місць. Перевагу мали спортсмени, які стартували на перших хвилинах, адже з проходженням кожного учасника лижні ставали дедалі гіршими. На середній дистанції другу поспіль золоту нагороду здобула Тимощук Марія. Срібними призерами стали – Кельді Борис та Бишевець Олексій. Бронзову нагороду здобув Теремецький Тимофій. Збірній команді Київщини вдалося зберегти у підсумку перше місце у загальнокомандному заліку з відривом від команди м.Києва у 15 очок, яка посіла друге місце. Слід звернути увагу на те, що за останні 5 років це перша перемога представників Київщини на зимових чемпіонатах України зі спортивного орієнтування серед юнаків та юніорів. Зазначимо, що на 95% збірна команда Київської області складається з представників Ірпінського регіону. Бажаємо юним спортсменам та їх тренерам вдалих виступів та перемог у наступному 2014 році.

21 грудня у залі боксу ЦФЗН " Спорт для всіх" пройшли передноворічні змагання

з боксу. У них прийняли участь команди з смт.Бородянка, м.Житомир, м.Ірпінь,  та смт.Немішаєво.

Збірну команду м.Ірпінь представляли спортсмени тренера Ірпінської ДЮСШ,майстра спорту міжнародного класу Кудінова Олега Борисовича.

За рішенням суддів кращим боксером турніру визнано Костенко Андрія. 

Вітаємо усіх наших юних боксерів- переможців : Костенко Андрія (2004рн.),Стебиля Андрія ( 2003р.н.),Кудінова Дениса (2005р.н.),Замогильного Артема (1996р.н.),Шаленика Іллю(2000р.н.),Шувалова Артема( 2002р.н.)

Бажаємо ще більш високих спортивних досягнень та незламної волі до перемоги!

ТХЕКВОНДО FOREVER !

Вітаємо наших спортсменів -тхеквондистів Малявко Єгора,Поєдинка Ігора,Шваба Володимира з перемогою у Відкритому "Кубку Дніпра -2013" ,змаганнях з тхеквондо ,які відбулися у місті Дніпропетровськ.У змаганнях приймали участь близько 400 спортсменів із країн Мароко,Болгарії,Литви,Молдови,Білорусії Росії та України.

Ми повернулися зі сріблом!

       06-08 грудня 2013р. у м.Черкаси пройшов Відкритий турнір з волейболу серед дівчат 2001-02р.У змаганнях приймали участь команди з м. Черкаси-І ,м.Черкаси -ІІ ,М.Світловодськ, м. Ірпінь, м. Житомир, м. Прилуки. Кращим гравцем нашої команди була Бурда Анастасия.

Вітаємо наших юних волейболісток зї срібними медалями!.

ВІТАЄМО НАШИХ ТХЕКВОНДИСТІВ!

01 грудня у місті Києві проходив  чемпіонат  ФСТ " Україна" з тхеквондо ВТФ.У змаганнях приймали участь команди з м.Києва,м.Івано-Франківська,Сумської області,Київської області та Полтавської області.

ВІТАЄМО НАШИХ СПОРТСМЕНІВ , ПЕРЕМОЖІВ ЦИХ ЗМАГАНЬ -

БУЗИННИКА ВСЕВОЛОДА ТА БУСИГІНУ АНЮ.

Всеукраїнський огляд-конкурс на краший стан фізичного виховання в навчальних закладах освіти України

З вересня 2012 року по липень 2013р.на проводився Всеукраїнський оглад-конкурс на кращий стан фізичного виховання в навчальних закладах системи освіти України за номінацією кращі дитячо-юнацькі спортивні школи та спеціалізовані дитячо-юнацькі школи олімпійського резерву).

За підсумками Всеукраїнського огляду-конкурсу ( наказ МОН України від 08.11.2013р.№ 15 77 )та на підставі рішення журі :

 І місце посіла Ірпінська дитячо-юнацька спортивна школа;

ІІ місце Хмельницький обласний центр фізичного виховання учнівської молоді;

ІІІ місце Комунальний заклад " Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа№ 4 Харківської міської ради.

Щиро вітаємо колектив та бажаємо подальших успіхів,вдосконалення ,здобуття ще більших спортивних висот та перемог учням та тренерам  нашої ДЮСШ !

Турнір " OLYMPIC STAR " з тхеквондо ВТФ у Полтаві

15-16 листопада в м. Полтава в СК УМВС «ДИНАМО » відбувся Всеукраїнський відкритий турнір з тхеквондо ВТФ « Olympic star ». Це традиційний турнір, який проходить вже більше 6- ти років.

 Цього року до Полтави поборотися за нагороди прибули 26 команд з 15 областей України , а також спортсмени з Білорусії , Молдови та Росії . Загальна кількість учасників змагань перевищувало 600 спортсменів , вікова категорія дітей , які взяли участь у турнірі це 8-17 років, кількість вагових категорій становила 63 ( переможця ). Змагання проводилися в 4-х вікових категоріях - молодші юнаки 2003-2004-2005 р.н., юнаки 2001-2002-2003 р.н. кадети 1999-2001 р.н., юніори 1996-1998 р.н. Головною метою змагань було: популяризації тхеквондо ВТФ як олімпійського виду спорту і широкого залучення молоді до занять спортом. А так само визначення найсильніших спортсменів серед учасників. 1-ші номери юніорської збірної команди України зараз перебувають на навчально-тренувальних зборах у Кончі- Заспі, разом з дорослою збірної, де проходить один з етапів підготовки до Чемпіонату Європи з тхеквондо ВТФ, який проходитиме в 2013 році в Україні м. Харків. Це дало можливість проявити себе іншим спортсменам в юнацькій віковій категорії. На відкритті турніру для численної аудиторії глядачів і спортсменів свої барабанні ритми подарував ансамбль ударних інструментів «Живі барабани». За підсумками підрахунків балів місця розподілилися наступним чином: 1місце - Полтавська федерація тхеквондо ВТФ; 2 місце - м. Харків; 3 місце - Дніпродзержинська федерація тхеквондо ВТФ; 4 місце - Кіївська область; 5 місце - Луганськ. Приємним фактом стало те, що головний кубок за 1 місце залишився в Полтаві. Приємною новиною для всіх учасників стало те - що кожен , хто приїхав на змагання і не отримав призового місця , отримав сертифікат учасника турніру. Так само Чемпіони турніру разом з нагородами отримали подарунки від партнерів змагань Обласного відділення НОК України , компанії Макдональдс , і звичайно ж , від Генерального партнера турніру мережі магазинів « Фокстрот». Турнір внесений до Єдиного календарного плану фізкультурно - оздоровчих та спортивних заходів України на 2013 рік , що дає право призерам змагань серед юніорів виконувати нормативи кандидатів у майстри спорту. Вітаємо нашого спортсмена Малявко Єгора.який став переможцем цього турніру.Загалом наша команді посіла 4 почесне місце. 

Відкрита першість ( відкритий турнір) з волейболу серед дівчат 1998-1999рн і молодші .

15-17 листопада проходили змагання Відкритої першості Ірпінської ДЮСШ( Відкритий  турнір ) з волейболу серед дівчат 1998-1999рн. У змаганнях приймали участь вісім команд з м. Коростень,м.Бориспіль,смт.Яготин,смт.Немішаєво,м.Світловодськ,смт Бородянка та дві команди наших дівчат.

Змагання проходили у напруженій ,запеклій боротьбі. 

Розподіл місць на змаганнях:

Імісце - м.Коростень

ІІ місце - м. Бориспіль

ІІІ місце - Ірпінь-І

Кращим гравцем турніру одностано була визнана - Осіпчук Валя ( м. Коростень)

РЕГБІ Чемпіонат Європи УКРАЇНА-ШВЕЦІЯ м.Ірпінь 2013р.

ЗМАГАННЯ ЗІ СПОРТИВНОГО ОРІЄНТУВАННЯ " KYIV OPEN -2013"